Patiënt log-in Algemene nummer 020 215 60 60
X
Language / 語言 / Lugha

Tolk

Om de patiënt de juiste zorg en behandeling te bieden is het van groot belang dat de behandelaar en patiënt elkaar goed begrijpen. U bent als patiënt verplicht zelf te zorgen voor een informele tolk indien dit noodzakelijk is. Als u anderstalig bent en u problemen heeft om u zelf in het Nederlands of Engels uit te drukken adviseren wij u een informele tolk mee te brengen tijdens uw afspraak.

Hastaya doğru bakım ve tedavi sağlamak için, tedavi eden kişinin ve hastanın birbirini iyi anlaması çok önemlidir. Eger kendinizi iyi ifade edemiyeceğinize inanıyorsaniz yanınızda tercüman getirmeniz mecburidir. Ana dili Hollandaca olmayan biriyseniz ve kendinizi Hollandaca veya İngilizce olarak ifade etmekte sorun yaşıyorsanız, randevunuz sırasında bir tercüman getirmenizi öneririz.

Welkom, waarmee kunnen wij u helpen?

Zoek op huidaandoening

De volgende huidaandoeningen worden in Huid Medisch Centrum behandeld.

 

Zoek op behandeling

De volgende behandelingen worden in Huid Medisch Centrum uitgevoerd.

 

Actuele wachttijden

Actuele wachttijden

Dermatologie: 7 dagen
Flebologie: 14 dagen
Allergologie: 47 dagen

Spoedgevallen: Zelfde dag

Datum laatste aanpassing: 14 april 2026

Update over het ChipSoft ransomware-incident

Bij de ransomware-aanval op ChipSoft zijn patiëntgegevens gestolen van instellingen die gebruikmaken van het HiX 365-platform. Huid Medisch Centrum maakt geen gebruik van dit platform. Onze systemen zijn niet getroffen en uw gegevens zijn veilig. Meer informatie ->

Bericht over ransomware-incident ChipSoft
Mogelijk heeft u via het nieuws gehoord over een ransomware-aanval op ChipSoft, de leverancier van ons patiëntensysteem HiX. Inmiddels is bevestigd dat bij dit incident patiëntgegevens zijn gestolen. We willen u direct en helder informeren over wat dit voor u betekent.

Zijn mijn gegevens gestolen?
Nee. ChipSoft bevestigt dat uitsluitend gegevens zijn buitgemaakt van instellingen die gebruikmaken van het HiX 365-platform — een cloudplatform dat onder meer door huisartsenpraktijken wordt gebruikt. Huid Medisch Centrum maakt geen gebruik van dit platform. Onze software wordt beheerd door onze eigen IT-partner en valt daarmee expliciet buiten de getroffen groep.

Werken uw systemen normaal?
Ja. Onze systemen zijn niet geraakt. De zorgverlening gaat gewoon door.

Wat hebben wij gedaan?
Vanaf het eerste moment hebben wij maatregelen getroffen. Onze IT-partner heeft de externe toegang van ChipSoft tot onze omgeving afgesloten. Alle aanvullende beveiligingsstappen die zijn gevraagd zijn uitgevoerd. Wij volgen de situatie nauwlettend via Z-cert, de cybersecurityorganisatie voor de zorgsector.

Heeft u vragen?
Neem dan contact op via info@huidmedischcentrum.nl of 020-215 60 60. Wij houden u op de hoogte als daar aanleiding toe is.

Terug naar nieuwsarchief